fotbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
1. jízda: 1. Kiss (Maď./MAN) 21:54,064, 2. Lenz (Něm./MAN) -7,988, 3. J. Hahn (Něm./Iveco) -9,660, 4. Lacko (ČR/Buggyra) -16,494.
2. jízda: 1. Anderson (Brit./MAN) 22:10,344, 2. Kiss -0,197, 3. Albacete (Šp./MAN) -2,143, ...6. Lacko -7,540.
Průběžné pořadí ME: 1. Kiss 130, 2. Lenz 104, 3. J. Hahn 97, 4. Lacko 74.
Finále: 1. Madsen (Dán.), 2. Kolodziej, 3. Dudek (oba Pol.), 4. Michelsen (Dán.).
Pořadí ME: 1. Kolodziej, 2. Michelsen oba 14, 3. Madsen 13, ...15. Milík (ČR) 1.
cyklistikaPřidat do mých lig
2. etapa (Roskilde - Nyborg, 202,5 km): 1. Jakobsen (Niz./Quick-Step Alpha Vinyl) 4:34:34, 2. Van Aert (Belg./Jumbo-Visma), 3. Pedersen (Dán./Trek-Segafredo), 4. Van Poppel (Niz./Bora-hansgrohe), 5. Philipsen (Belg./Alpecin-Deceuninck), 6. Sagan (SR/TotalEnergies), 7. Lecroq (Fr./B&B Hotels-KTM), 8. Groenewegen (Niz./BikeExchange-Jayco), 9. Mozzato (It./B&B Hotels-KTM), 10. Hofstetter (Fr./Arkéa-Samsic) všichni stejný čas.
Průběžné pořadí: 1. Van Aert 4:49:50, 2. Lampaert (Belg./Quick-Step Alpha Vinyl) -1, 3. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -8, 4. Ganna (It./Ineos Grenadiers) -11, 5. Pedersen -12, 6. Van der Poel (Niz./Alpecin-Deceuninck) -14, 7. Vingegaard (Dán./Jumbo-Visma) -16, 8. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) -17, 9. Mollema (Niz./Trek-Segafredo) -18, 10. Teuns (Belg./Bahrajn Victorious) -21.
Cross country:
Junioři: 1. Pedersen (Dán.) 1:06:25, 2. Manen (Niz.) -12, 3. Schehl (Něm.) -52, ...13. Novotný -2:47, 31. Černý -4:51, 36. Jech -5:13, 63. Ježek (všichni ČR) -1 kolo.
Juniorky: 1. Halterová 1:04:26, 2. Huberová (obě Švýc.) -53, 3. Grzegorzewská (Pol.) -1:14, ...15. Hanáková -7:09, 19. Viktorová -8:14, Nováková a Spěšná (všechny ČR) nedokončily.
Muži: 1. Nevrkla (B4 Team), 2. Linhart (Bike Team Uničov), 3. Neužil (Slovan Bohnice).
Ženy: 1. Bartuňková (Bikrosclub Řepy), 2. Košárková (AMK BMX Studénka), 3. Utinková (Tufír Team).
baseballPřidat do mých lig
formulePřidat do mých lig
1. Sainz (Šp./Ferrari) 1:40,983, 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,072, 3. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,315, 4. Pérez (Mex./Red Bull) -0,633, 5. Hamilton (Brit./Mercedes) -1,012, 6. Norris (Brit./McLaren) -1,101, 7. Alonso (Šp./Alpine) -1,133, 8. Russell (Brit./Mercedes) -1,178, 9. Čou Kuan-jü (Čína/Alfa Romeo) -1,736, 10. Latifi (Kan/Williams) -22,112.
dostihyPřidat do mých lig
Letní cena klisen, rovinový dostih (2000 m, tříleté a starší klisny, dotace 100.000 korun):
1. Mo My Dream (ž. Zatloukal, tr. Manová, stáj Richard Mäder), 2. Solemeena, 3. Trezy Lady. Výrok: lehce 4 -1/2 - 1 1/4. Čas: 2:08,77.
Cena prezidenta MFF Karlovy Vary, rovinový dostih (1600 m, tříletí a starší koně, dotace 100.000 korun):
1. Red Coral (ž. Andrésová, tr. Tůma, stáj Dr. Charvát), 2. Dally Top, 3. Wakai Go. Výrok: jistě 2 1/4 - 3/4 - 2 3/4. Čas: 1:39,34.
Další dostihy:
I. Monjouet (žk. Ondráčková) - Diamonte - Tarawera
II. Silver Trigger (Charvát) - Bright Amber - Bundeskanzler
III. Vignetta (ž. Florian) - Fanny Mast - Resort
VI. Like Magic (ž. Foret) - Fabriana Third - Choice French Bay
VII. Arkadag (Charvát) - Marjaneh - Vadetaberry
ostatní sportyPřidat do mých lig
Obtížnost:
Muži: 1. Homma (Jap.), 2. Grupper, 3. Duffy (oba USA), ...37. Stráník (ČR).
Ženy: 1. Garnbretová (Slovin.) 2. Raboutouová, 3. Grossmanová (obě USA), ...40. Smetanová (ČR).
plaváníPřidat do mých lig
Ženy:
O 3. místo: Nizozemsko - Itálie 7:5.
20:00 finále: USA - Maďarsko.
Ženy:
3 m prkno: 1. Čchen I-wen (Čína) 366,90, 2. Valleeová (Kan.) 329,00, 3. Čchang Ja-ni (Čína) 325,85.
Muži - 100 m v. zp.: 1. Procházka (KPS Ostrava) 50,88, 1500 m v. zp.: 1. Koutný (Nový Jičín) 15:36,62, 200 m znak: 1. Čejka (SCPA Pardubice) 2:00,33, 50 m mot.: 1. Šefl (ÚAPS) 23,94, 200 m mot.: 1. Luňák (USK Praha) 2:00,78, 4x200 m v. zp.: 1. Slávia VŠ Plzeň 7:45,68.
Ženy - 100 m v. zp.: 1. Seemanová (Motorlet Praha) 55,48, 800 m v. zp.: 1. Benešová (Kometa Brno) 8:55,11, 200 m znak: 1. B. Matošková (KPS Ostrava) 2:20,29, 50 m mot.: 1. Seemanová 26,62, 200 m mot.: 1. Seemanová 2:14,69, 4x200 m v. zp.: 1. Kometa Brno 8:25,66.
triatlonPřidat do mých lig
Muži: 1. Volár (Etriatlon Team) 1:57:56, 2. Grebík -32, 3. Martin (oba Titan Trilife) -2:30.
Ženy: 1. Štěrbová 2:13:29, 2. Hrušková -9:35, 3. Horňová (všechny Triatlon Team Brno) -13:32.